Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Wyniki konkursu Światło, Kolor, Świat

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Światło, Kolor, Świat” zorganizowanego przez redakcję serwisu dCamera.pl oraz sponsora nagród - Wydawnictwo Galaktyka. Nadesłane prace dotykały rozmaitych tematów i przygotowane były w różnych technikach.

Quadralite Atlas LED

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite na terenie Polski informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej lampy ledowej Quadralite Atlas LED.

Spotkanie ART COME OUT! z Kacprem Kowalskim

Fotobzik zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na spotkanie z cyklu ART COME OUT! z fotografem Kacprem Kowalskim. Trzykrotny zdobywca nagrody World Press Photo, jeden z najczęściej nagradzanych polskich fotografów, zaprezentuje...

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Remigiusz Stefaniak

Remigiusz Stefaniak

 

Fotografia to moja pasja, stanowi nierozłączny element podróży, z której oprócz wspomnień przywożę obrazy. Ulubionym tematem jest krajobraz, który prowadzi mnie do poszukiwania magi w zwykłych miejscach. 

500px.comfaebook.com

Morze kwiatów

 

Piekielna Dolina

 

Karkonosze

 

City Train

 

Zimowi Malarze