Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Wyniki konkursu Światło, Kolor, Świat

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Światło, Kolor, Świat” zorganizowanego przez redakcję serwisu dCamera.pl oraz sponsora nagród - Wydawnictwo Galaktyka. Nadesłane prace dotykały rozmaitych tematów i przygotowane były w różnych technikach.

Quadralite Atlas LED

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite na terenie Polski informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej lampy ledowej Quadralite Atlas LED.

Spotkanie ART COME OUT! z Kacprem Kowalskim

Fotobzik zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na spotkanie z cyklu ART COME OUT! z fotografem Kacprem Kowalskim. Trzykrotny zdobywca nagrody World Press Photo, jeden z najczęściej nagradzanych polskich fotografów, zaprezentuje...

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Adam Zborowski

Adam Zborowski

 

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła. Tak na poważnie, tzn z większym zapałem zacząłem fotografować (cyfrowo) krótkie fotoreportaże mieszkając w Nowym Jorku, tam też fascynowała mnie głównie fotografia urbanistyczna i architektura. Od kilku dobrych lat rozszerzam horyzonty fotografii cyfrowej i podejmuję się nowych wyzwań - tematów fotograficznych. Korzystałem głównie z aparatoów Sony Alfa, modele 700, 900 ale Canon Eos Mark II i III też nie są mi obce.

adamzborowski | behance.net | adamoz.flog.pl