Patronat medialny

Patronat medialny

Serwis internetowy dCamera.pl  zaprasza do nawiązania współpracy w ramach patronatu medialny lub partnerstwa medialnego. Współpraca może zostać zawiązana wyłącznie w celu promocji wydarzeń fotograficznych, w szczególności konkursów fotograficznych. Niniejsza współpraca nie wiąże się z żadnymi kosztami i zobowiązaniami finansowymi dla którejkolwiek ze stron. Stanowi dobrowolną, wzajemną współpracę.

dCamera.pl w ramach współpracy oferuje:
- publikację informacji prasowej w bazie konkursów lub (w przypadku innych wydarzeń) w dziale „Informacje”,
- umieszczenie w dziale "Polecane konkurs" banera graficznego o wymiarach 140x140 punktów z linkiem bezpośrednim do wydarzenia, widocznego na każdej stronie serwisu,
- publikacja informacji o wydarzeniu na oficjalnym fanpage w serwisie facebook.com.

dCamera.pl w ramach współpracy oczekuje:
- umieszczenia portalu dCamera.pl na liście oficjalnych patronów lub partnerów medialnych oraz publikacji logotypu wraz z linkiem do serwisu dCamera.pl na stronie partnera.
- umieszczenia logotypu i informacji o patronacie medialnym portalu dCamera.pl w materiałach promocyjnych.

Patronat medialny przyjmowany przez serwis dCamera.pl nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi lub materialnymi w stosunku do każdej ze stron. Stanowi formę dobrowolnej współpracy mającej na celu promocję konkursu lub wydarzenia o charakterze fotograficznym. Na prośbę organizatora mogą zostać ustalone szersze warunki współpracy.

Do pobrania:
Pakiet logotypów serwisu dCamera.pl : 35 Kb (pdf, psd, wmf)

 

Pobierz logotypy JPG:

 

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…