Odrobina edycji nie zaszkodzi
◄ Powróć

Odrobina edycji nie zaszkodzi

ogólnopolski 
 
 28 02 2015 00:00

Redakcja serwisu fotografuj.pl zaprasza do udziału w lutowym konkursie fotograficznym, którego tematem jest „Odrobina edycji nie zaszkodzi”. Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej www.fotografuj.pl, a zdjęcia mogą być zgłaszane jedynie poprzez opublikowany tam formularz. Prace można nadsyłać od 1 do 28 lutego 2015 r. Fotografie muszą odpowiadać tematyce konkursu i posiadać walory artystyczne. Każda osoba może przysłać do pięciu prac. Fotografie muszą być zapisane w plikach JPEG, o objętości nie przekraczającej 180 kB.
6. Maksymalne rozmiary zdjęcia to 800 pikseli na szerokość i 600 pikseli na wysokość, a minimalne to 300 pikseli w każdym z wymiarów. Pierwszy etap konkursu odbywa się jeszcze przed publikacją prac. W galerii konkursowej prezentowane są prace zakwalifikowane do drugiego etapu.

Nagrodami w konkursie są:
5 x Machinery HDR Effects 2

Weź udział w konkursie
Regulamin konkursu

Źródło: fotografuj.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 28 02 2015 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Nasza fotoksiążka od Saal Digital

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność udziału w teście konsumenckim zorganizowanym przez firmę Saal Digital. Wśród oferowanych przez firmę fotoproduktów znajdują się odbitki, fotoksiążki, fotoobrazy, fotoprezenty, kartki, plakaty i produkty biznesowe. Test obejmował fotoksiążkę w twardej oprawie, którą mogliśmy przygotować według własnej koncepcji. Postanowiliśmy, że przygotujemy ją w formie albumu rodzinnego.

Więcej…