Odrobina edycji nie zaszkodzi
◄ Powróć

Odrobina edycji nie zaszkodzi

ogólnopolski 
 
 28 02 2015 00:00

Redakcja serwisu fotografuj.pl zaprasza do udziału w lutowym konkursie fotograficznym, którego tematem jest „Odrobina edycji nie zaszkodzi”. Konkurs prowadzony jest na stronie internetowej www.fotografuj.pl, a zdjęcia mogą być zgłaszane jedynie poprzez opublikowany tam formularz. Prace można nadsyłać od 1 do 28 lutego 2015 r. Fotografie muszą odpowiadać tematyce konkursu i posiadać walory artystyczne. Każda osoba może przysłać do pięciu prac. Fotografie muszą być zapisane w plikach JPEG, o objętości nie przekraczającej 180 kB.
6. Maksymalne rozmiary zdjęcia to 800 pikseli na szerokość i 600 pikseli na wysokość, a minimalne to 300 pikseli w każdym z wymiarów. Pierwszy etap konkursu odbywa się jeszcze przed publikacją prac. W galerii konkursowej prezentowane są prace zakwalifikowane do drugiego etapu.

Nagrodami w konkursie są:
5 x Machinery HDR Effects 2

Weź udział w konkursie
Regulamin konkursu

Źródło: fotografuj.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 28 02 2015 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY