Jelenia Góra i Jeleniogórzanie
◄ Powróć

Jelenia Góra i Jeleniogórzanie

ogólnopolski 
 
 15 07 2017 00:00

Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie”. Głównym celem konkursu jest utrwalenie, z myślą o przyszłych pokoleniach, obrazu miasta oraz jego mieszkańców na przełomie wieków. Konkurs jest organizowany w dwóch kategoriach: 

I. Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 

II. Portret (Jeleniogórzanki/Jeleniogórzanina) 

 

Konkurs dostępny jest dla wszystkich fotografujących. Tematyka zdjęć musi być zgodna z celem i założeniem konkursu. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, a każdy autor może nadesłać na konkurs w: 

-KATEGORIA 1 - do pięciu zdjęć, w tym jeden zestaw wielozdjęciowy do czterech zdjęć wyraźnie oznaczony, 

-KATEGORIA 2 - do pięciu zdjęć. Prace można zgłaszać zarówno w jednej jak i dwóch kategoriach. Tych samych zdjęć nie można zgłaszać do konkursu jednocześnie w obu kategoriach. Format nadsyłanych zdjęć powinien wynosić 20 x 30 cm z odchyłkami technicznymi. Dopuszcza się zdjęcia niestandardowe (kwadrat, panorama ) pod warunkiem iż dłuższy bok nie przekracza 30 cm.

 

NAGRODY: 

Pierwsza nagroda – 1000 PLN 

Druga nagroda  - 700 PLN

Trzecia nagroda – 300 PLN 

Trzy wyróżnienia nagrody rzeczowe / upominki Nagroda specjalna za portret Jeleniogórzanki/Jeleniogórzanina fundowana. Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się  7 października 2017 r. o  godzinie 17.00 - Galeria „Promocje” ODK – Zabobrze.

 

Prace konkursowe można zgłaszać do 15 lipca 2017 roku na adres:

Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne 

58-500 Jelenia Góra 

Al. Wojska Polskiego 37

 

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu

 

Źródło: jtf.com.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 15 07 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY