Moja Europa, Moje prawa!
◄ Powróć

Moja Europa, Moje prawa!

miedzynarodowy 
 
 30 06 2017 00:00

Grupa Partii Europejskich Socjalistów w Europejskim Komitecie Regionów. Zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Moja Europa, Moje prawa!”. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców 28 państw Unii Europejskiej, którzy ukończyli 18 lat. Konkurs przeznaczony jest dla amatorów i fotografów zawodowych. Temat konkursu brzmi „Moja Europa, moje prawa!”. Zgłoszona fotografia musi dotyczyć tego tematu. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Prace można nadsyłać do 30 czerwca 2017 r. Prace można zgłaszać za pośrednictwem strony konkursowej. 

 

Zwycięzcy otrzymają następujące nagrody:

Pierwsza nagroda: trzydniowa podróż dla dwóch osób do Brukseli w celu wzięcia udziału w uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się w siedzibie Komitetu Regionów w okresie listopad–grudzień 2017 r. (hotel wybrany przez Komitet Regionów) oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 2000 euro – maksymalnie 4 przedmioty. 

Druga nagroda: trzydniowa podróż dla dwóch osób do Brukseli w celu wzięcia udziału w uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się w siedzibie Komitetu Regionów w okresie listopad–grudzień 2017 r. (hotel wybrany przez Komitet Regionów) oraz 4 sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 1 500 euro – maksymalnie 4 przedmioty. 

Trzecia nagroda: trzydniowa podróż dla dwóch osób do Brukseli w celu wzięcia udziału w uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się w siedzibie Komitetu Regionów w okresie listopad–grudzień 2017 r. (hotel wybrany przez Komitet Regionów) oraz sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 1 000 euro – maksymalnie 4 przedmioty. 

Nagroda publiczności: sprzęt fotograficzny/elektroniczny o wartości do 500 euro – maksymalnie 4 przedmioty.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: pes.cor.europa.eu

 


 
 

Dostępne terminy

  • 30 06 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY