LIVE FOR THE STORY - 365 dni lata
◄ Powróć

LIVE FOR THE STORY - 365 dni lata

miedzynarodowy 
 
 28 06 2017 00:00

Firma Canon zaprasza do udziału w konkursie na Instagramie. Podziel się swoją letnią opowieścią. Osoba, której historia najbardziej urzeknie jury, wygra wycieczkę dookoła świata i będzie mogła cieszyć się latem przez cały rok. Zrób zdjęcie, które opowie Twoją historię. Opisz swoją historię - użyj maksymalnie 50 słów. Ma być krótko i zwięźle. Wrzuć je na Instagrama w opisie dodaj #LiveForTheStory i @CanonPolska. Na zwycięzcę czeka podróż po świecie. Swoje zgłoszenie można przesyłać do 28 czerwca 2017 roku. Każdy uczestnik może dokonać wyłącznie jednego zgłoszenia. 

 

Nagroda:

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w postaci podróży dookoła świata dla 1  osoby. Podróż należy odbyć w ciągu jednego roku, a jej wartość nie może przekroczyć kwoty 33 000 EUR  lub jej odpowiednika w walucie kraju uczestnika.

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: canon.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 28 06 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY