Our world is beautiful
◄ Powróć

Our world is beautiful

miedzynarodowy 
 
 30 06 2017 00:00

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym CEWE pod tytułem "Our world is beautiful". Każdy dzień przynosi nam niezapomniane chwile. Zachwyca nas jakiś szczegół albo większa całość. Ziemia jest pełna fascynujących motywów do sfotografowania. Pokaż nam, jak postrzegasz piękno świata! Fotografie konkursowe można zgłaszać w sześciu kategoriach tematycznych: Sport, Architektura, Krajobraz, Natura, Ludzie, Ruch i infrastruktura.
Główną nagrodą w konkursie jest CEWE Photo Award, wybrana przez Ciebie podróż, sprzęt fotograficzny o wartości 5 000 euro oraz fotoprodukty CEWE o łącznej wartości 1 500 euro. Pozostali zwycięzcy poszczególnych kategorii również otrzymują fotoprodukty CEWE o wartości 1 500 euro oraz sprzęt fotograficzny o wartości 3 500 euro. Na zdobywców miejsc od 7. do 20. czeka sprzęt fotograficzny o wartości 1 000 euro oraz bony na fotoprodukty CEWE o wartości 1 000 euro każdy. Za zajęcie miejsc od 21. do 1 000. przyznamy uczestnikom nagrody w postaci bonów na fotoprodukty CEWE o wartości odpowiedniej do pozycji w klasyfikacji.

Weź udział w konkursie
Regulamin konkursu

Źródło: contest.cewe-fotoksiazka.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 30 06 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY